URDHVA DHARNURASANA

BOŻENA MIKSA
NAUCZYCIEL JOGI DYNAMICZNEJ

Jestem nauczycielem jogi dynamicznej Prana Vashya. Od wielu lat joga jest dla mnie drogą rozwoju osobistego, sposobem na utrzymanie zdrowia i sprawności oraz inspiracją w życiu codziennym.

Praktykowałam różne style jogi  biorąc udział w licznych warsztatach prowadzonych przez wybitnych nauczycieli jogi Anusary i Iyengara. W 2010 po raz pierwszy wyjechałam do Indii, gdzie odkryłam jogę dynamiczną Prana Vashya. Jej niezwykła skuteczność sprawiła, że stała się ona podstawą mojej codziennej praktyki.

Postanowiłam pogłębiać ten styl jogi pod okiem nauczyciela Vinay’a Kumar w czasie kolejnych pobytów w Mysore w Indiach. W 2014r. otrzymałam Certyfikat Nauczyciela Prana Vashya Yoga.

Prowadząc zajęcia bazuję na swojej praktyce jogi i chętnie dzieląc się doświadczeniem pomagam odkrywać indywidualny potencjał. Oferuję zajęcia zaprojektowane w sposób energetyczny i dynamiczny, integrujące siłę, elastyczność, równowagę i rytm oddechu. Pomagające poszerzać świadomość ciała oraz dostosowane do możliwości i potrzeb każdego uczestnika.

Mój apetyt  na jogę stale rośnie i nieustannie pogłębiam swoją praktykę  regularnie podróżując do Indii.

DHARNURASANA

.