URDHVA DHARNURASANA

BOŻENA MIKSA
NAUCZYCIEL JOGI DYNAMICZNEJ

Jestem nauczycielem jogi dynamicznej Prana Vashya. Od wielu lat joga jest dla mnie drogą rozwoju osobistego, sposobem na utrzymanie zdrowia i sprawności oraz inspiracją w życiu codziennym.

Praktykowałam różne style jogi, uczestniczyłam w licznych warsztatach prowadzonych przez wybitnych nauczycieli jogi Anusary i Iyengara. W 2010 r. po raz pierwszy wyjechałam do Indii, gdzie zaczęłam praktykować jogę dynamiczną Prana Vashya. Jej skuteczność sprawiła, że stała się ona podstawą mojej codziennej praktyki.

Podczas kolejnych pobytów w Mysore w Indiach pogłębiałam ten styl jogi. W rezultacie w 2014 r. otrzymałam Certyfikat Nauczyciela Prana Vashya Yoga.

Prowadząc zajęcia bazuję na swojej praktyce jogi i chętnie dzielę się doświadczeniem. Pomagam w procesie samoobserwacji i poszerzania świadomości. Moje zajęcia integrują siłę, elastyczność, równowagę i rytm oddechu, dostosowane są do możliwości każdego uczestnika.

Jogę odkrywam ciągle na nowo i nieustannie pogłębiam swoją praktykę. Uczestniczę w wybranych warsztatach dla nauczycieli oraz  regularnie podróżuję do Mysore do Prana Vashya Yoga Shala.

DHARNURASANA

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *