O JODZE ZUPEŁNIE SUBIEKTYWNIE


Joga jest moją pasją i miłością. Bardzo zmieniła mnie i moje życie. Nie wiem dokąd mnie zaprowadzi w przyszłości, ale w tym temacie mam do jogi pełne zaufanie. Nieustannie doświadczam jogi i czuję że mi służy. Doświadczenie jest kluczem, bo nie wystarczy WIEDZIEĆ, trzeba DOŚWIADCZYĆ.O jodze bardzo pięknie można pisać i mówić, ale jogę trzeba przede wszystkim praktykować.
Praktyka czyni mistrza. Praktyka budzi ciekawość, powoduje że pragniemy przekraczać granice, sięgać wyżej i się rozwijać.
Dla mnie życie i joga to jedno. Doświadczenie zdobyte na macie w prosty sposób odnosi się do dziedzin życia jak związki, praca czy rozwój osobisty. Poprzez praktykę setki razy wciąż tych samych asan zmienia się nie tylko ciało, ale przede wszystkim umysł. Działanie umysłu bardzo często również opiera się na powtarzaniu schematów i podejmowaniu tych samych decyzji. Praktyka jogi pomaga to dostrzec i  zmienić to kim jesteśmy lub chcemy się stać.
Uważam że w życiu jedną z ważniejszych rzeczy jest rozwój. Rozwój jest siłą napędową, która pcha na przód i daje siłę.
Liczy się sam proces i wdzięczność za każdy najmniejszy postęp.
Jesteśmy tutaj po to aby doświadczać siebie, uczestnicząc w nieustannym procesie tworzenia nowych wersji siebie samego. Joga jest doskonałym narzędziem, które może w tym procesie pomagać.